STRINGHYLLA, 5 delar, 1900-talets mitt.

1371857. STRINGHYLLA, 5 delar, 1900-talets mitt.

3 hyllplan. 20x66 cm
2 gavlar. 18x76 xm.

Ytrepor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 hyllplan. 20x66 cm
2 gavlar. 18x76 xm.

Ytrepor och slitage.

Antal besök: 383