VAS, stegods, Claes Thell.

VAS, stegods, Claes Thell.
1371300. VAS, stegods, Claes Thell.

Höjd 10,5 cm, signerad och daterad -63.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 293