BYRÅ, svartmålad, 1900-talets mitt.

137123. BYRÅ, svartmålad, 1900-talets mitt.

tre lådor. Längd 79, bredd 38,5, höjd 71 cm.

Slitage, fläckar, senare bemålning.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 625