BREVSET samt LJUSSTAKAR, stämplade E.Sm F8 svenskt tenn. 1930-tal.

137096. BREVSET samt LJUSSTAKAR, stämplade E.Sm F8 svenskt tenn. 1930-tal.

Bläckhorn, brädd 27 cm. Brevkniv, brevställ samt ljusstakar höjd 10 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 7 550