FRIMURARE GULDRING 18K, År 1919 JP Stockholm, 7,7 Gram.

1370766. FRIMURARE GULDRING 18K, År 1919 JP Stockholm, 7,7 Gram.

Frimurarering med texten GMOTH samt svärd, "Eye of Providence" och sköld, 18 karats guld, stämplar: JP KATTFOT STADSVAPEN 18K R7, invändigt monogram HFH, innermått ca 21 cm, vikt ca 7,7 gram.

Mindre Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre Åldersslitage.

Antal besök: 1 692