MODELLBILAR TEKNO 3 stycken med 2 släp.

13706. MODELLBILAR TEKNO 3 stycken med 2 släp.

Kranbil 428, lastbil 443, lastbil med släp + ytterligare släp.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 1 022