OKÄND KONSTNÄR. Båt på strand, blandteknik på papper, signerad och daterad 1885.

13705. OKÄND KONSTNÄR. Båt på strand, blandteknik på papper, signerad och daterad 1885.

24 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 951