KAI GLANS. Geometrisk komposition i rött, silver och blått. Seriegrafi II, signerad och numrerad 175/200.

137005. KAI GLANS. Geometrisk komposition i rött, silver och blått. Seriegrafi II, signerad och numrerad 175/200.

Bladets mått 93 x 70 cm.

Oramad. Mindre veck i vänstra kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladets mått 93 x 70 cm.

Antal besök: 1 368