SPEGEL, gustaviansk, 17/1800-tal, tillskriven Niclas Reding.

137003. SPEGEL, gustaviansk, 17/1800-tal, tillskriven Niclas Reding.

Förgylld och bronserad, höjd 74 cm.

Restaurerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Restaurerad.

Antal besök: 1 791