HERRAMBANDUR, Eterna matic, 14 k guld i boett, 50/60-tal.

13696. HERRAMBANDUR, Eterna matic, 14 k guld i boett, 50/60-tal.

Datumvisning. 21 jewels.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Datumvisning. 21 jewels.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 326