PEP CAMPS. ”Vänskap”.

PEP CAMPS. ”Vänskap”.
1369624. PEP CAMPS. ”Vänskap”.

Akryl på papper
Signerad och daterad 1987. Bifoga äkthetsintyg signerat av konstnären
50 x 36 cm.

Rester av lim på baksidan. I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akryl på papper
50 x 36 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 442