HANDGRÄSKLIPPARE, metall, Husqvarna, 19/2000-tal.

1369197. HANDGRÄSKLIPPARE, metall, Husqvarna, 19/2000-tal.

Bredd 60 cm x längd ca 127 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 711