BERTIL PETERSSON. "Gul flod". Olja på duk. Signerad a tergo och daterad -08.

136906. BERTIL PETERSSON. "Gul flod". Olja på duk. Signerad a tergo och daterad -08.

80x65 cm.

Bertil Petersson (Född 1955)

Gör en kostnadsfri värdering!

80x65 cm.

Bertil Petersson (Född 1955)

Antal besök: 2 025