AXEL DICK. 1935-2006. Tyskland. Komposition i blå färger. Signerad, numrerad och daterad a tergo.

136894. AXEL DICK. 1935-2006. Tyskland. Komposition i blå färger. Signerad, numrerad och daterad a tergo.

60 x 60 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 60 cm.

Slitage och repor.

Antal besök: 989