HALSCOLLIER MED HÄNGE, Bengt Hallberg, Sterlingsilver med bergkristall.

1368825. HALSCOLLIER MED HÄNGE, Bengt Hallberg, Sterlingsilver med bergkristall.

Signerad BEH. Längd 44 cm. Hängets längd ca 15 mm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 441