Halmstads Auktionskammare
Smycken & Ädelstenar
Collier
HALSCOLLIER, silver 800, 1900-talets senare del.
1368823. HALSCOLLIER, silver 800, 1900-talets senare del.
Längd 80 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 80 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
211