PER EKSTRÖM. Olja på duk, signerad.

136881. PER EKSTRÖM. Olja på duk, signerad.

Kustlandskap, 38 x 56 cm.

Lagning.

Per Ekström (1844–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

Kustlandskap, 38 x 56 cm.

Lagning.

Per Ekström (1844–1935)

Antal besök: 1 529