SVEN LIGNELL. Gouache.

SVEN LIGNELL. Gouache.
1368716. SVEN LIGNELL. Gouache.

Abstrakt komposition. Signerad. 36x12 cm.

Mindre ytslitage.

Sven Lignell (Född 1927)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Sven Lignell (Född 1927)

Antal besök: 273