RESVÄSKOR, 2-stycken, läder, 1930/40-tal.

1368606. RESVÄSKOR, 2-stycken, läder, 1930/40-tal.

Höjd 35 cm. Bredd 55-60 cm.

Slitage samt präglat monogram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm. Bredd 55-60 cm.

Antal besök: 1 750