ENTOMBMENT AV CHRIST OLJEMÅLNING.

1368222. ENTOMBMENT AV CHRIST OLJEMÅLNING.

Olja på duk, Jesus och Maria med assistentfigurer, målningsstil i Nasaren-stil, men här troligen 1900-tal, arkmått: 55 x 38 cm, rammått: 72 x 53 cm.

Åldersanpassat tillstånd, se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 618