Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Glas
Övrigt
SIFONER i glas och aluminium (5). Apa Gazoasa Stas, 1900-tal.
136795. SIFONER i glas och aluminium (5). Apa Gazoasa Stas, 1900-tal.
Höljd 32 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höljd 32 cm.
Bruksslitage.
Garpenhus Auktioner
1 008