ÅKGRÄSKLIPPARE, Partner P115B Turbo Collection.

1367820. ÅKGRÄSKLIPPARE, Partner P115B Turbo Collection.

Längd ca 2 meter.

Proveniens ett samlarhem i Kronoberg.

Slitage, skador, ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 2 meter.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 10 738