HYLLA med underskåp, furu,1800-tal.

136761. HYLLA med underskåp, furu,1800-tal.

Höjd ca 210 cm. Bredd 59.5 cm. Djup 28.5 cm.

Kraftigt ytslitage/skador. Rester av tidigare ytbehandling - röd nyans.
Maskstunget.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Maskstunget.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 933