VERKTYG, 1900-talets första hälft.

1367423. VERKTYG, 1900-talets första hälft.

Hyvlar störst längd ca 73 cm.
Olika stämjärn, handborrar, mätverktyg m m

Proveniens ett samlarhem i Kronoberg.

Bruksslitage - slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hyvlar störst längd ca 73 cm.

Bruksslitage - slitage.

Antal besök: 1 706