FICKUR, Gruen Watch Company, VeriThin, 1900-talets början.

136731. FICKUR, Gruen Watch Company, VeriThin, 1900-talets början.

"14K gold filled". Gulddoublé, bruttovikt 48 g. 5 kantigt ur. Diameter 39 mm. Kedja i gulddoublé, längd 25 cm.

Bruksslitage. Graverad dedikation på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 686