BÄNKBORRMASKIN, Millarco, Danmark.

1367318. BÄNKBORRMASKIN, Millarco, Danmark.

Type no. XJ4113 2006, EDB no 60490
350 W
Höjd 58 cm.

Proveniens ett samlarhem i Kronoberg.

Bruksslitage, rost. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

350 W
Höjd 58 cm.

Antal besök: 1 668