SKRIVBORDSLAMPA, med förstoringsglas, stål, 1920/30-tal.

136724. SKRIVBORDSLAMPA, med förstoringsglas, stål, 1920/30-tal.

Mörkgrön. Märkt MD pat.sökt. 1135. Ställbar arm. Lampfotens höjd 34 cm. Armens längd 67 cm.

Slitage. Repor. Märken. Modellskylten saknar en skruv, sitter lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 544