SPEGEL, Rokoko.

SPEGEL, Rokoko.
1367151. SPEGEL, Rokoko.

Höjd 74 cm
Bredd 33 cm.

Senare målad, retuscherad, skador på ram, dekor saknas. Fläckar på glas. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1367151. SPEGEL, Rokoko.

Höjd 74 cm
Bredd 33 cm.

Antal besök: 3 026