THOMAS FRISK. Akvarell.

THOMAS FRISK. Akvarell.
1367132. THOMAS FRISK. Akvarell.

Nisch. Venedig. Signerad samt daterad 1987. 36x33 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 105