SPJUT, Kongo, 1800-tal.

SPJUT, Kongo, 1800-tal.
13664. SPJUT, Kongo, 1800-tal.

Längd 156 cm

Proviniens: Axel Svinhufvuds samling, utför ur Kongo 1896.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 156 cm

Slitage.

Antal besök: 1 285