DIGITALKAMERA, Olympus FE-150, 5.0 megapixel.

1366111. DIGITALKAMERA, Olympus FE-150, 5.0 megapixel.

Med kartong, med laddare, instruktionsbok mm

Proveniens ett samlarhem i Kronoberg.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 524