RÖJSÅG, RS 40, Jonsered.

RÖJSÅG, RS 40, Jonsered.
1366039. RÖJSÅG, RS 40, Jonsered.

Längd 170 cm.

Proveniens ett samlarhem i Kronoberg.

Slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 170 cm.

Slitage, ej funktionstestad.

Antal besök: 2 483