BENGT ARNE LINDROS. Etsning.

BENGT ARNE LINDROS. Etsning.
1366025. BENGT ARNE LINDROS. Etsning.

Huvud. Signerad samt numrerad 4/15 ex. Daterad -62
24,5x21 cm.

Mindre ytslitage.

Bengt Arne Linderos (1929–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

24,5x21 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 264