TEKANNA, SKÅL, porslin och keramik, Kina.

136591. TEKANNA, SKÅL, porslin och keramik, Kina.

Tekannans höjd 8,5 cm, skålens diameter 13 cm.

Smärre slitage, lock med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 746