KNUT VALINDER. bofink med ungar, olja på duk.

136587. KNUT VALINDER. bofink med ungar, olja på duk.

24x49 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

24x49 cm.

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 671