HANS ARNOLD. HANS ARNOLD, "Spöknatt", Handkolorerad litografi, signerad.

1365683. HANS ARNOLD. HANS ARNOLD, "Spöknatt", Handkolorerad litografi, signerad.

Ca 44x58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Hans Arnold (1925–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 44x58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Hans Arnold (1925–2010)

Antal besök: 5 419