MERRILY HARPUR. DEN GAMLA LEY.

1365506. MERRILY HARPUR. DEN GAMLA LEY.

Olja på duk
Titlad och signerad a tergo
30 x 40 cm (36 x 46 cm inklusive ram).

Direkt från konstnärens studio - tydligen i galleriskick, se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Titlad och signerad a tergo

The Auction Hub
Antal besök: 1 325