RÖKBORD, tidigt 1900-tal.

RÖKBORD, tidigt 1900-tal.
136503. RÖKBORD, tidigt 1900-tal.

Rund skiva av koppar.
Höjd 62,5 cm
Diameter 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rund skiva av koppar.
Höjd 62,5 cm
Diameter 57 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 697