SIGURD PERSSON. FAT, stål, CULTURA, graverad signatur, 1980-tal.

1364552. SIGURD PERSSON. FAT, stål, CULTURA, graverad signatur, 1980-tal.

18 x 18 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

18 x 18 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 766