Kalmar Auktionsverk
Silver & Metall
Övriga metallföremål
SIGURD PERSSON. FAT, stål, CULTURA, graverad signatur, 1980-tal.
1364552. SIGURD PERSSON. FAT, stål, CULTURA, graverad signatur, 1980-tal.
18 x 18 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
18 x 18 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
766