OOMS HRADIL. Studerande. Olja på duk, signerad.

136444. OOMS HRADIL. Studerande. Olja på duk, signerad.

86 x 73 cm.

Repor, krackelyr, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

86 x 73 cm.

Antal besök: 1 299