FAT, porslin, Meissen, Marcolini perioden, tillverkad mellan 1774-1813.

136410. FAT, porslin, Meissen, Marcolini perioden, tillverkad mellan 1774-1813.

Diameter 23,5 cm.

Bruksslitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 23,5 cm.

Bruksslitage, smärre nagg.

Antal besök: 973