SÄNGSKÅP, i form av byrå, 1900-talets andra hälft.

136338. SÄNGSKÅP, i form av byrå, 1900-talets andra hälft.

Utfällbar. Skåpets höjd: 100 cm. Madrassens bredd: 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 123