STEGPALL, AWAB, 1900-tal.

STEGPALL, AWAB, 1900-tal.
136336. STEGPALL, AWAB, 1900-tal.

Blått och krom. Höjd 58 cm.

Bruksslitage, buckla på mellansteget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blått och krom. Höjd 58 cm.

Antal besök: 963