Halmstads Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
BARSTOLAR, 5 delar, Johanson Design.
1363302. BARSTOLAR, 5 delar, Johanson Design.
Rygghöjd 105 cm.
Slitage, smutsiga.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygghöjd 105 cm.
Slitage, smutsiga.
Halmstads Auktionskammare
441