EINAR PERSSON. Motiv med stenbro. Etsning. Signerad och daterad -60.

136316. EINAR PERSSON. Motiv med stenbro. Etsning. Signerad och daterad -60.

Plåtens storlek 23 x 56 cm.

Blad gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtens storlek 23 x 56 cm.

Blad gulnat.

Antal besök: 7 648