MARIKA LANG. Portfölj innehållandes 3 litografier för Frölunda Indians deltagande i elitseriens slutspel 1996. Signerade och numrerade.

136285. MARIKA LANG. Portfölj innehållandes 3 litografier för Frölunda Indians deltagande i elitseriens slutspel 1996. Signerade och numrerade.

Figurkompositioner. 56 x 49 cm.

Marika Lang (Född 1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

Marika Lang (Född 1961)

Antal besök: 1 322