ELA MONSEN. Vas, keramik, ELA Oslo Norge. 1900-tal.

1362832. ELA MONSEN. Vas, keramik, ELA Oslo Norge. 1900-tal.

Signerad Ela Oslo, Norway. Höjd 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 623