FIGURINER, 1 par, Staffordshire hundar, Burleigh, England, 1900-talets slut.

136238. FIGURINER, 1 par, Staffordshire hundar, Burleigh, England, 1900-talets slut.

Höjd 19 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 10 177