OSTINDISKA FÖREMÅL, 14 delar, 1800-1900-tal.

136225. OSTINDISKA FÖREMÅL, 14 delar, 1800-1900-tal.

Fat, skålar, vas, kanna.
Största fatets diameter 33,5 cm.

Slitage, skador, lock saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, skålar, vas, kanna.

Slitage, skador, lock saknas.

Antal besök: 500