SKULPTUR, järn, i form av häst, 1900-tal.

1362145. SKULPTUR, järn, i form av häst, 1900-tal.

Höjd 23 cm
Längd 37 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm
Längd 37 cm.

Bruksskick.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 878